top of page
A staff checking solar panels

O NAS

Zaspokajamy Twoje potrzeby.

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się od 2019 roku, w miarę zmian na ryku rozszerzaliśmy nasze kompetencje szkoląc się z zakresu montażu magazynów energii i inteligentnych rozwiązań zarządzania energią.
Współpracując z dużymi firmami, a nawet z gigantami Polskiego rynku poznaliśmy dokładnie bolączki tej branży, błędy których my staramy się nie powtarzać.
Naszą misją jest dostarczenie usługi w pełni spełniającej oczekiwania świadomego klienta.
Dla nas sprzedaż instalacji fotowoltaicznej, czy magazynu energii nie jest statystyką, rubryką w tabelce a zawieraniem relacji z drugim człowiekiem, oraz zadbaniem o jego potrzeby .
Żeby tego dokonać, najpierw klient musi te potrzeby sobie uświadomić, dlatego ważna dla nas jest warstwa edukacyjna całego przedsięwzięcia, 

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą i umówisz się na spotkanie, do Twojego domu lub firmy zawita wykwalifikowany technik wyróżniający się wiedzą i doświadczeniem, a nie handlowiec, którego głównym atutem jest wysoki współczynnik sprzedaży, niejednokrotnie poprzez wprowadzanie człowieka w błąd. 
Ten sam technik, będzie też nadzorował proces montażu instalacji.
Po udanej sprzedaży i montażu instalacji nasza relacja się nie kończy, spokojnie, to nie oznacza, że monter będzie się wpraszał na niedzielne obiadki, do jej pielęgnacji ma przyczynić się kontakt, obsługa klienta i serwis na wysokim poziomie.


Tl;Dr
Instalator certyfikowany przez urząd dozoru technicznego (UDT)


 

bottom of page